Новини міста Алчевськ http://alchevsk.osp-ua.info/ Новини міста Алчевськ uaSat, 16 Dec 2017 22:23:40 +0200 <![CDATA[Алчевськ:Бойовики збільшать провокативні обстріли на Луганщині]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=112319 Tue, 18 Oct 2016 10:12:27 +0300 <![CDATA[Алчевськ:У "ЛНР" двоє "міліціонерів" промишляли викраденням автівок]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=112213 Mon, 10 Oct 2016 09:56:07 +0300 <![CDATA[Алчевськ:Окупанти підтягнули до передової на Донбасі 16 "градів"]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=111761 Fri, 07 Oct 2016 09:04:30 +0300 <![CDATA[Алчевськ:Терористи знищують свою ж техніку]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=111922 Thu, 06 Oct 2016 09:05:51 +0300 <![CDATA[Алчевськ:Окупанти завозять "свіженьких" вояків та снайперів з Росії на Донбас]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=112003 Wed, 05 Oct 2016 09:14:15 +0300 <![CDATA[Алчевськ:П`яний російський вояк на Донбасі обстріляв власне розташування: є поранені]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=111884 Tue, 04 Oct 2016 09:15:54 +0300 <![CDATA[Алчевськ:Окупанти підтягнули до передової на Донбасі 16 "градів"]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=111958 Mon, 03 Oct 2016 10:12:55 +0300 <![CDATA[Алчевськ:Окупанти завозять "свіженьких" вояків та снайперів з Росії на Донбас]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=111715 Wed, 21 Sep 2016 09:44:49 +0300 <![CDATA[Алчевськ:У "ЛНР" триває боротьба з українською символікою: Зірка замість тризуба]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=111674 Tue, 20 Sep 2016 10:19:35 +0300 <![CDATA[Алчевськ:У "ЛНР" триває боротьба з українською символікою: Зірка замість тризуба]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=111503 Mon, 12 Sep 2016 07:51:24 +0300 <![CDATA[Як дітей-інвалідів в окупованому Алчевську змусили жаліти Плотницького]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=111214 Mon, 22 Aug 2016 00:05:04 +0300 <![CDATA[Алчевськ:Чергова перемога ЛНР]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=111132 Tue, 16 Aug 2016 00:18:06 +0300 <![CDATA[Їхав до мами в Алчевськ, потрапив на підвал та чекав на розстріл, - киянин про поїздку в "ЛНР"]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=110777 Tue, 26 Jul 2016 10:26:58 +0300 <![CDATA[Алчевськ:Розвідка оприлюднила шокуючі дані про втрати окупантів на Донбасі]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=110552 Mon, 11 Jul 2016 00:01:41 +0300 <![CDATA[В окупованому Алчевську зупинився металургійний комбінат]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=110395 Tue, 05 Jul 2016 10:34:35 +0300 <![CDATA[Алчевськ:Бойовики знайшли "відмазку", чому гатять по пункту пропуску "Золоте"]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=110109 Fri, 17 Jun 2016 06:59:24 +0300 <![CDATA[Алчевськ:Волонтери оприлюднили переписку Пенсійного фонду України з "ДНР"]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=109994 Tue, 14 Jun 2016 09:38:33 +0300 <![CDATA[Алчевськ:На Донбасі бойовики зазнали значних втрат і збили власний беспілотник]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=109918 Fri, 10 Jun 2016 00:04:31 +0300 <![CDATA[Росія на пам'ятники завжди була щедрою. Як в Алчевську увічнили героя Новоросії]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=109810 Tue, 07 Jun 2016 00:03:00 +0300 <![CDATA[Алчевськ:Ватажок "ЛНР" знайшов цапа-відбувайла за встановлення пам'ятника Мозговому]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=109580 Mon, 30 May 2016 00:04:04 +0300 <![CDATA[Ватажок "ЛНР" вирішив, що робитиме з пам'ятником Мозговому в Алчевську]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=109541 Fri, 27 May 2016 09:44:39 +0300 <![CDATA[Алчевськ:Ватажок "ЛНР" знайшов цапа-відбувайла за встановлення пам'ятника Мозговому]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=109500 Thu, 26 May 2016 10:02:29 +0300 <![CDATA[В Алчевську окупанти встановили пам'ятник ватажку "Призрака" Мозговому]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=109462 Wed, 25 May 2016 09:55:19 +0300 <![CDATA[В Алчевську батьки обурені, що байкери-бойовики принесли дітям автомати та гвинтівки]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=109188 Tue, 17 May 2016 00:04:06 +0300 <![CDATA[Алчевськ:В Желтое и Желобок Луганской области прибыли военные из Северного Кавказа]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=109148 Mon, 16 May 2016 00:04:07 +0300 <![CDATA[Як пройшов парад фашистів в окупованому Алчевську]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=108993 Wed, 11 May 2016 09:56:29 +0300 <![CDATA[Бойовики пиляють обладнання на Алчевському меткомбінаті]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=108817 Wed, 04 May 2016 09:33:13 +0300 <![CDATA[Алчевськ:На окупований Донбас прибула путінська Росгвардія]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=108748 Fri, 29 Apr 2016 00:06:56 +0300 <![CDATA[Алчевськ:Протягом двох діб на Донбасі загинули шестеро російських військових]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=108571 Tue, 26 Apr 2016 10:04:37 +0300 <![CDATA[Алчевськ:У розвідці розповіли про втрати окупантів на Донбасі]]> http://alchevsk.osp-ua.info/index.php?news=108421 Thu, 21 Apr 2016 00:02:36 +0300